MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak.

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak.

HAKKIMIZDA

Didim Altınkum merkezde ailecek gidip banyo yapabileceğiniz, kese attırıp kirlerinizden, ölü deriden arınabileceğiniz; masaj yaptırıp kas ve sinir ağrılarından rahatlayabileceğiniz bir işletme

Hamam Türk kültüründe yüzyıllardır önemli bir yer tutar. Yıkanma,temizlenmenin ötesinde, vücutta biriken toksitlerin atılması, terleyerek derinin yumuşatılması, ovularak ölü deriden ve kirlerden arınmak, kan dolaşımının hareketlendirilmesi için köpüklüyken masaj hamamın içinde var..

Doğal zeytinyağlı sabunun özel olarak köpürtülmesi ile vücuda yıkanma esnasında masaj uygulanır.

Vücuda yayılan köpüklerin yavaş yavaş patlaması doğal bir masaj etkisi yapar arkasından uygulanan masaj ile kan dolaşımı hızlanır sindirim ve solunum sistemi rahatlar derideki gözenekler tam anlamıyla açılır.

Tatlı bir yorgunluğun ardından hasta kendini genç ve dinamik hisseder.

Sultan Ahmet Hamamında hamam içinde yapılan köpük masajının haricinde Masör Ahmet ve ekibinin sihirli parmakları ile ayrıca aromatik yağlarla yapılan masajı da alabilirsiniz.

Bel, sırt ağrılarına, tutulmalara, adale tutukluklarına karşı iyileştirici masaj seansları hakkında süreleri, kullanılan materyal vb. daha fazla bilgi Sultan Ahmet Hamamını telefonla arayarak veya bizzat ziyaret ederek alabilirsiniz.

Didimde tatilinize başladığınız ilk günlerde güneş yanığı olmadan önce Sultan Ahmet hamamına gelirseniz, ölü deriden kurtulacağınız için, daha uzun süre bronz kalabilirisiniz.

Gruplar için rezervasyon alınır, Bayanlar için bayan masöz mevcut.

NEDEN SULTANAHMET HAMAM & MASAJ ?

EN İYİ MÜŞTERİ HİZMETİ

Buradan ayrıldığınızda kendinizi çok iyi hisseceksiniz.

UYGUN FİYAT

Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet

ÜCRETSİZ ARAÇ SERVİS

Bulunduğunuz yerden alıyor, istediğiniz yere bırakıyoruz.

GÜVENİLİR & HİJYENİK

Yerimiz aile yeridir ve sürekli olarak en iyi şekilde temizlenir.