9007_photo_r

HIZLI REZERVASYON OLUŞTUR

MASAJ ÇEŞİTLERİ

İsveç Masajı (Klasik Yağ Masajı)

Vücuda bütün olarak uygulanan klasik masaj ile kan dolaşımını hızı artar ve dokuları yenileyerek hücrelere oksijen, protein sentezlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra günün stresiyle gerilen kasları gevşeterek yumuşamasını sağlar.

Klasik yağlı masajın asıl amacı günün yorgunluğu ve stresi ile gerilen vücudun rahatlayıp, kasların yumuşamasını sağlamak, güne daha iyi başlamak, zihnimizi günün telaşesinden uzaklaştırarak mental ve fiziksel açıdan rahatlamaktır. Genel olarak yağ kullanılarak yapılan İsveç Masajı size sıvazlama (öfleraj) , yoğurma (petrisaj), friksiyon , darbeleme (tapotement) ve titreşim (vibrasyon) teknikleri harmonize bir şekilde uygulanır.

Klasik yağ masajı sıvazlamayla başlar ve sıvazlamayla sona erer. Bu teknik tek el, çift el , avuç içi, parmaklar veya el sırtıyla uygulanabilir. Yoğurma hareketi, tek el ve çift el kullanılarak yapılabilir, asıl amaç kasların sıkıştırılıp esnetilmesidir. Friksiyonda başparmak, elin uçları veya elin bütünü ile yapılabilir. Belirli bölgeler üzerinde basınçla yapılan dairesel hareketlerdir. Darbelemede ellerle aynı ritim ve volümle belli bir bölgeye yoğunlaşılır. Vibrasyonda çok kısa frekanslarla yapılan titreşimler dokuya aktarılır.
Masajın yaklaşık süresi 45-60 dakikadır.

1448376615139

Ayak Masajı

baie-relaxanta-1024x719

Aroma Terapi Masajı

selulit

Selülit Masajı

lokal_masaji

Lokal Masaj

Çikolata-Masajı-700x400

Çikolata Masajı

11-1200x750

Bal Masajı

mum

Mum Masajı

nocanvas_tas-masaji-o7b1f

Taş Masajı

siyatik-masaji-nasil-yapilir-2-674x379

Siyatik Masajı

Spor-Masajı-Görsel1

Spor Masajı

relaxing-facial-in-san-diego-ca

Yüz Masajı

nocanvas_thai-masaji-2dr_a

Tay Masajı